Produkt dnia
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Badania

Naszym SPA chcącym zarejestrować swój wyjątkowy produkt oferujemy:


 

 

BADANIA FIZYKOCHEMICZNE I  MIKROBIOLOGICZNE
wstępne testy stabilności
przyspieszone testy stabilności testy stabilności w warunkach rzeczywistych
określanie PAO
testy kompatybilności masy z opakowaniem
prowadzenie testów stabilności w niestandardowych warunkach
testy konserwacji (challange test)

BADANIA DERMATOLOGICZNE

BADANIA APLIKACYJNE


 

PRZEZ CAŁY PROCES REJESTRACJI PRZEPROWADZI PAŃSTWA I DOSKONALE DORADZI

Pani Agnieszka Roguska tel. 511 513 160 Arra Cos


 

DOKUMENTACJA

Tworzymy wymaganą dokumentację w oparciu o wcześniej przeprowadzone badania, weryfikujemy dokumentację zgromadzoną przez Państwa pod kątem formalno-prawnym, której celem jest przeprowadzenie raportu bezpieczeństwa kosmetyku, rejestracji go w bazie CPNP a następnie wdrożenie na rynek. Dzięki stałej współpracy z SafetyAssessorem oraz specjalistami odpowiedzialnymi za wdrożenia systemu GMP, norm ISO 9001:2008 i ISO 22716:2007 opracowujemy dokumentację kosmetyków zgodnie z najnowszymi standardami.

ETYKIETY

Sprawdzamy deklaracje i oświadczenia marketingowe znajdujące się na etykietach. Możecie Państwo liczyć na naszą pomoc w tworzeniu koncepcji marketingowych, odpowiednim formułowaniu oświadczeń i sporządzaniu stosownych deklaracji.

REJESTRACJA KOSMETYKU

Zajmujemy się rejestracją kosmetyków w bazie CPNP, począwszy od rejestracji Państwa firmy w systemie, przez rejestrację wyrobu kosmetycznego, aż po uzyskanie potwierdzenia zgłoszenia.

RAPORT OCENY BEZPIECZEŃSTWA

Przeprowadzamy ocenę raportu bezpieczeństwa w oparciu o przekazaną przez Państwa dokumentację, wspomagamy w zebraniu tej brakującej.

CONSULTING

Świadczymy usługi doradcze w szerokim zakresie chemii kosmetycznej, wyrobów chemii gospodarczej, wspomagamy rozwiązywanie problemów produkcyjnych. Na co dzień poszerzamy zgromadzoną już wiedzę poprzez udział w licznych seminariach kosmetycznych w kraju i za granicą. Stale poszukujemy najnowszych, najskuteczniejszych substancji aktywnych, surowców bazowych, ciekawych tekstur by móc sprostać oczekiwaniom Klientów i móc wprowadzać na rynek prawdziwie innowacyjne produkty. 

Współpraca z nami oparta jest na zaufaniu i poufności, które są niezbędne przy realizacji każdego projektu. Dostosowujemy się do potrzeb każdego Klienta. 

Serdecznie zapraszamy do kreatywnej i efektywnej współpracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl